UDĚLEJTE TO JEDNOU, UDĚLEJTE TO SPRÁVNĚ, AŤ TO VYDRŽÍ.

Standardní i nadstandardní řešení tvoříme s maximálním ohledem na přání našich zákazníků. Individuální přístup k zákazníkovi umožňuje uspokojovat i ty nejnáročnější požadavky a realizovat rozsáhlé dodávky interiérů a exteriéru na míru. Samozřejmostí je komplexní řešení architektonických projektů. Svým zákazníkům nasloucháme a snažíme se co nejvíce vyhovět jejich individuálním požadavkům. Zakázkovou výrobou z masivu a lamina se naše truhlářství zabývá již od roku 2001.


Náš tým je hrdý na to, že spolupracuje s předními místními designéry, subdodavateli, architekty a dekoratéry, aby přivedl vize klientů k životu. Usilujeme o to, aby byl proces renovace co nejmenší a bezproblémový, a to pomocí předběžného plánování a ochrany lokality pro velké zatížení, abychom udrželi lokality čisté a organizované a naši klienti byli během celého procesu spokojeni.

Velkou část našeho času trávíme budováním vztahů a také renovací fyzických prostor. Chápeme skok víry, kterou musí zákazníci přijmout, aby nám svěřili své domovy, a proto se snažíme tuto důvěru získat transparentností, spolehlivostí a respektem. Tento přístup byl klíčem k našemu úspěchu - ústní doporučení nás udržují v chodu již více než deset let. Mnoho klientů s námi v průběhu let pracovalo na různých zakázkách s vědomím, že nám mohou svěřit svůj nejcennější majetek - svůj domov.

Spolupracujeme s našimi klienty na zlepšení kvality jejich domovů a komerčních prostor, začleňujeme řemeslo ve starém světovém stylu s novými světovými technologiemi a znalostmi zelených budov. S použitím nejnovějších, aktuálních stavebních technik a materiálů stavíme a renovujeme dlouhodobě, za použití stavebních metod, které zajistí, že prostory klientů budou vypadat úžasně a budou se v nich dobře žít po mnoho let.