Dřevostavby

Dřevostavby, zahradní domky, chaty, chatky, modulové stavby
Nabízíme výrobu dřevostaveb v různých variantách a velikostech, moderní, klasické palubkové, Rhombus ,srubové, či z desek OSB určených pro zateplení polystyrenem,minerální vatou, možnost výroby variant k trvalému či rekreačnímu bydlení(zateplení minerální vatou), či jako skladovací prostor na vaší zahradu nebo jako domek na hraní pro děti, přístavby k rodinným domům, dílny, garáže.
Dodávky staveb vč. montáže, dopravy, klempířských a zemních prací.
Vytápění možné kamny, klimatizací, zajišťujeme také podlahové topení moderní technologií uhlíkové topné fólie, vše založené na nejnovějších technologiích včetně možnosti ovládání před internet atd..
Stavby zajišťujeme od hromosvodů, přes komíny, odpadové a vsakovací jímky,atd.
Zajišťujeme profesionální vizualizace staveb dle vašich požadavků ve spolupráci s naším projektantem, zařídime za vás stavební povolení a vše s úřady spojené k povolení stavby.
Zajišťujeme také financování.
Samozřejmostí je i příprava terénu a zemní práce s tím spojené.
Výroba dřevostaveb,chat,chatek, modulových mobilních domů a zahradních domků za příznivé ceny.
Více informací vám rádi poskytneme mailem nebo telefonicky. Vyrábíme celoročně.
Montáž po celé ČR.

Možnost přípravy na instalaci elektrických a vodo rozvodů, případně stavby na klíč.
Foto jsou různé realizace pro vaší představu a vizualizace našich projektů. Konkrétně tyto foto jsou po přestavbě vs.vizualizace a na jedné foto je vidět původní stav.
V případě dotazů nás kontaktujte kdykoliv, rádi vám poradíme.Dřevostavby, zahradní domky, chaty, chatky, mobilní domy, modulové stavby.